Nowe Horyzonty Sail Training 2017 13

Rejs Doktorantów już za nami

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

W dniach 17 – 24.06.2017 r. na pokładzie Żaglowca Szkoleniowego STS Fryderyk Chopin odbyła się pierwsza edycja ogólnopolskiej konferencji „Sail Training – Nowe Horyzonty”, organizowanej przy współpracy z Radą Doktorantów oraz Zakładem Medycznych Nauk Społecznych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.  Trasa rejsu przebiegała z Brestu do den Helder przez malowniczy kanał La Manche. Uczestnicy konferencji byli zakwaterowani w kajutach oraz brali udział w szkoleniu żeglarskim i pracy na żaglowcu (m.in. prace porządkowe, wachty kambuzowe i nawigacyjne, udział w manewrach, praca z żaglami). Zdarzało się, że sesje naukowe były przerywane alarmem kapitańskim podczas zmiany wiatru. Konferencja była doskonałą okazją do nawiązywania współpracy pomiędzy doktorantami z różnych katedr, wymiany doświadczeń oraz nabywania nowych umiejętności żeglarskich i pracy z własnymi ograniczeniami przy nocnych wachtach i pracy na rejach. Dziękujemy za niezapomnianą przygodę i zachęcamy do zapoznania się z foto-relacją.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Inne wpisy

teatr

Spektakl w Teatrze Capitol

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Przygotowaliśmy dla Was bilety na kolejne wydarzenie kulturalne – tym razem zapraszamy Was serdecznie na spektakl Frankenstein w Teatrze Capitol, który odbędzie się 28 kwietnia 2018 (sobota)…